اسکن کالا

Scankala.com

                                               

اسکن کالا ، مجموعه‌ای پیشرو در حوزه سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع آوری مکانیزه داده (AIDC) است که سبد محصولات آن در دو گروه تجهیزات و مواد مصرفی تعریف می‌گردد.

در ابتدا، اسکن کالا با تمرکز بر ارائه راهکارهای نرم افزاری در صنایع مختلف با هدف استقرار سیستم‌های مکانیزه در انبار، لجستیک، خطوط تولید و سایر فرآیندهای زنجیره تامین فعالیت خود را آغاز ‌کرد ولی پس از  مدتی با پیشرفت و توسعه شرکت و همچنین تغییر سیاست‌های کسب و کارهای بزرگ و متوسط در درون سازمانی کردن توسعه‌ نرم افزارهای موجود در مجموعه‌ها، رویکرداسکن کالا جهت ارائه تجهیزات سخت افزاری مبتنی بر بارکد و RFID در کنار راهکارها توسعه یافت.

ماموریت

اسکن کالا فعالیت خود را با طرح مسئله ساده‌ای در حوزه ثبت خودکار اطلاعات آغاز و برای پیشرفت و توسعه در این راه با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری خود، مسیر متفاوتی نسبت به رقبا ترسیم کرد. اسکن کالا همواره تفکر متفاوت و هوشمندانه نسبت به رقبای خود داشته و در طول مسیر رشد خود سعی بر حفظ این تفکر نموده است. ما با تلاش در جهت همگام بودن با تکنولوژی روز در حوزه AIDC، نیازسنجی دقیق صنعت و ارائه راه‌ حل‌های کاربردی و مفید سعی در رشد و توسعه مجموعه داشته‌ایم.

چشم انداز

اسکن کالاامید دارد با دانش و تجربه اجرایی چندین ساله خود و همچنین با اتکا بر انتخاب درست محصولات و گزینش کیفی دقیق آن‌ها به رهبری بازار در حوزه AIDC در کشور  برسد و به یک Premium Distributor  و Refrence  در این صنعت تبدیل شود.